baner
Porsche Tychy

Black Week
Kibicuj z nami i zyskaj!


Porsche Tychy

Zarezerwuj jazdę testową,
wypełnij formularz

Zgoda marketingowa*


Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:


* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe


Takiej okazji jeszcze nie było!

W salonie Volkswagena Porsche Tychy
kibicujemy naszej reprezentacji i rozdajemy korzyści!


Wspieraj reprezentację razem z nami!
Zdecyduj się na zakup nowego auta i zyskaj!*

pakiety-serwisowy

Pakiet serwisowy

voucher

Voucher na akcesoria
o wartości 1000 zł

opony-zimowe

Opony zimowe

gallery
kibic

Kibicuj z nami i wygrywaj
dodatkowe rabaty!

W dniach 21 – 26 listopada odwiedź nasz salon i sprawdź
jakie oferty specjalne przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie!


Sportowa atmosfera, jazdy testowe, biało-czerwone
barwy. To wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie podczas
Black Week w naszych salonie Volkswagen
Porsche Tychy.

Sprawdź szczegóły

*Szczegóły u doradcy. Oferta ważna do 30.11.2022, dotyczy wybranych modeli.
Sprawdź dane o zużyciu paliwa oraz emisji CO2 na stronie volkswagen.pl/wltp