Najlepsze wśród używanych!

W Volkswagen Porsche Tychy.

Najlepsze wśród używanych!

W Volkswagen Porsche Tychy.

Gwarancja

Każdy samochód z programu Das WeltAuto objęty jest co najmniej roczną gwarancją zapewniającą pokrycie kosztów napraw, kompleksową obsługę w salonie oraz naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta.

Pewna historia i przebieg

W Das WeltAuto masz pewność, że kupujesz auto ze sprawdzoną historią i przebiegiem. Certyfikat Das WeltAuto to potwierdzenie, że oferowane przez nas samochody zostały szczegółowo zweryfikowane.

Sprawdzony stan techniczny

Stan techniczny naszych samochodów sprawdzamy w rygorystycznym teście obejmującym aż 117 punktów kontrolnych.

Zobacz wybrane modele z programu Das WeltAuto

Škoda Octavia Ambition w salonie Porsche Tychy

Škoda Octavia Ambition

Rok produkcji: 2017
Przebieg: 44 292 km

150 KM, kombi, manualna

70 800 PLN brutto
Zapytaj o rabat

Volkswagen Tiguan Allspace Highline

Rok produkcji: 2017
Przebieg: 10 000 km

150 KM, 1.9, diesel, automatyczna

171 900 PLN brutto
Zapytaj o rabat
Volkswagen Volkswagen Touran Comfortline w salonie Porsche Tychy

Volkswagen Touran Comfortline

Rok produkcji: 2013
Przebieg: 174 794 km

105 KM, van / minibus, automatyczna dwusprzęgłowa (DCT, DSG)

44 800 PLN brutto
Zapytaj o rabat
Volkswagen Volkswagen Golf Variant w salonie Porsche Tychy

Volkswagen Golf Variant

Rok produkcji: 2015
Przebieg: 6 999 km

125 KM, 1.4, benzyna, manualna

86 250 PLN brutto
Zapytaj o rabat

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń