Jedna rata, tak wiele korzyści!

T-Cross
w leasingu za

740 zł/mies. netto

opłata wstępna 10%

Dowiedz się więcej
Oferta Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce dla przedsiębiorców. Podana kwota stanowi miesięczną ratę leasingu netto dla modelu VW T-Cross w wersji silnikowej 1.0 TSI 95 KM w cenie 69.790 złotych brutto wraz z pakietem przeglądów, z ochroną pogwarancyjną oraz ubezpieczeniem komunikacyjnym na 1. rok eksploatacji. Szczegółowe informacje o parametrach przyjętych do kalkulacji rat dostępne są u dealerów marki Volkswagen. Wartość wykupu, zasady świadczenia usług oraz wykaz materiałów eksploatacyjnych, części i elementów objętych pakietem przeglądów określone są w umowie. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą się zmienić.

Sprawdź informacje na temat WLTP na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Chcesz Volkswagena z...

 • ubezpieczeniem
 • pakietem przeglądów
 • ochroną pogwarancyjną

...w jednej niskiej racie?
Postaw na partnera godnego zaufania.

Volkswagen dla przedsiębiorców


Decyzje, które podejmujesz pracują na sukces Twojej firmy. Z myślą o przedsiębiorcach stworzyliśmy prostą ofertę o wielu korzyściach.
Ciesz się swobodą wyboru. Wybierz nowego Volkswagena w ofercie dla firm.

Ubezpieczenie

Zdecyduj się na partnera, któremu możesz zaufać! Z oryginalnym ubezpieczeniem Volkswagen poczujesz się naprawdę bezpiecznie.

do 3,5 %
w pierwszym roku
Dowiedz się więcej

Pakiet Przeglądów

Teraz możesz wreszcie w spokoju skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. Skorzystaj z Pakietu Przeglądów w ramach oferty Volkswagen dla przedsiębiorców i oszczędź do 5100 zł!

nawet
4
lata
Dowiedz się więcej

Volkswagen Safe+

Dzięki Volkswagen Safe+ wszystkie potencjalne problemy przestają Cię dotyczyć! Ciesz się nawet 3 dodatkowymi latami 100% ochrony po upływie 2-letniej gwarancji!

ochrona
5
lat
Dowiedz się więcej

Wybierając Volkswagena zyskujesz dodatkowo w cenie samochodu:

 • Gwarancję Mobilności (assistance), jeżeli przeglądy okresowe będziesz wykonywać w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena.
 • Ubezpieczenie opon, czyli 3-letnią ochronę w razie uszkodzenia opony, w tym 100% zwrotu kosztów przy uszkodzeniu opony w 1. roku.
Zapytaj o ofertę dla siebie

Chcesz poznać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb?

Wypełnij formularz - nasz doradca skontaktuje się z Tobą i omówi szczegóły oferty!

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń

Volkswagen w Twojej firmie to realna oszczędność każdego dnia

 • Oszczędzasz na paliwie,
  dzięki ekonomicznym silnikom.

 • Oszczędzasz na przeglądach,
  nabywając je w pakiecie.

 • Oszczędzasz na naprawach,
  mogą być wykonane w ramach
  ochrony pogwarancyjnej.

 • Zyskujesz na finansowaniu,
  dzięki niskiej miesięcznej racie.

 • Zyskujesz na kontroli wydatków,
  dzięki stałym przewidywalnym kosztom.

 • Zyskujesz przy sprzedaży,
  bo nawet po latach Twój Volkswagen “trzyma cenę”.

Zapytaj o ofertę