Baner T-Cross

Sharan
Przyjaciel rodziny

Moc silnika

km

Zużycie paliwa

l/100 km

Czas ładowania do 80%

minut

Maksymalny zasięg

km

Zasięg w warunkach
zbliżonych do rzeczywistych

km

Zasięg po 30 min.
szybkiego ładowania

km

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

sek.

Maksymalna pojemność bagażnika

955 litrów

Liczba miejsc

do 7

Sharan
Przyjaciel rodziny

Wersje wyposażenia

Comfortline

Highline

Comfortline image
Highline image

Stylistyka

Bagażnik image Wnętrze image Wygląd zewnętrzny image Dach panoramiczny image Reflektory bi-ksenonowe image Obręcze kół image
Bagażnik Arrow down icon

Gdy trzeba zapakować do samochodu cały garaż

Czasem trzeba zmieścić w samochodzie dużo więcej niż skrzynki z napojami czy torby z zakupami. Bagażnik Sharana jest przygotowany na wszystko. Po złożeniu drugiego rzędu siedzeń i prawego przedniego fotela pojemność (w wersji 5-osobowej) wynosi nawet 2430 litrów. Dzięki zmienności bagażnika można przewieźć nim naprawdę duże przedmioty.

 • Pojemność w wersji 7-osobowej do 2297 litrów
 • Funkcja składania siedzeń Easy Fold
 • Pokrywa bagażnika z opcjonalnym oświetleniem otoczenia

Wnętrze Arrow down icon

Niecodzienny, lecz sprawdzający się w życiu codziennym.

Sharan jest stworzony do codziennego użytkowania i przewożenia najważniejszych pasażerów na świecie. Dlatego ma odpowiednie wyposażenie:

 • dla Comfortline: trzy pojedyncze siedzenia w drugim rzędzie z uchwytami ISOFIX; poduszki chroniące głowy dla pasażerów siedzących z przodu i z tyłu oraz boczne poduszki powietrzne z przodu; czujniki parkowania z przodu i z tyłu; składane oparcie prawego przedniego fotela; kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą
 • dodatkowo dla Highline: podparcie odcinka lędźwiowego w przednich siedzeniach, w fotelu kierowcy z elektryczną regulacją; sportowe siedzenia komfortowe z przodu, ze środkową częścią obszytą Alcantarą; ogrzewane przednie fotele

Wygląd zewnętrzny Arrow down icon

Wszędzie dobrze się prezentuje

Z ponadczasową stylistyką i dużą płaszczyzną okien Sharan wygląda tak zapraszająco, że od razu chciałoby się do niego wsiąść. O jego atrakcyjnym wyglądzie decydują między innymi:

 • obręcze ze stopu metali lekkich Memphis (6,5 J x 16), chromowane listwy przy oknach bocznych i czarne relingi dachowe dla Comfortline
 • obręcze ze stopu metali lekkich Sydney (7 J x 17), chromowane listwy przy bocznych oknach i srebrne anodowane relingi dachowe dla Highline

Dach panoramiczny Arrow down icon

Wpuść słońce każdego dnia

Dzięki ogromnej przeszklonej powierzchni opcjonalny unoszony/rozsuwany dach panoramiczny wpuszcza do wnętrza światło i świeże powietrze. Wystarczy jeden ruch ręki, by otworzyć przeszkloną płaszczyznę o powierzchni 1,1 metra kwadratowego. Szkło dachu jest przyciemnione, by chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem. Elektrycznie rozsuwana żaluzja chroni przed promieniami słonecznymi i szumem wiatru także przy otwartym dachu.

Reflektory bi-ksenonowe Arrow down icon

Poruszający design, dynamiczne światło

Opcjonalne reflektory bi-ksenonowe zachwycają nie tylko swoim designem, lecz również rozwiązaniami technicznymi. Ich dynamiczna funkcja doświetlania zakrętów podąża za ruchami kierownicy, a światła mijania dostosowują się do prędkości jazdy - im szybciej jedziesz, tym dłuższy jest stożek światła. Kolejną opcją są diodowe światła dzienne, wchodzące w skład pakietu reflektorów bi-ksenonowych, dzięki którym Sharan jest lepiej widoczny dla innych uczestników ruchu.

Obręcze kół Arrow down icon

Jeżeli chodzi o obręcze kół dla Sharana, to jest w czym wybierać.

Z jaką kombinacją obręczy i opon Sharan wygląda najlepiej, to tylko kwestia gustu. Jesteśmy jednak pewni, że Twój wybór będzie właściwy.

Komfort

Pakiet 7-osobowy image Climatronic image Elektrycznie rozsuwane drzwi image Zintegrowany fotelik dziecięcy image Funkcja Easy Open image
Pakiet 7-osobowy Arrow down icon

Zawiezie siedem osób w najpiękniejsze miejsca

Dużo miejsca to nowy luksus? Jeżeli tak, to Sharan z opcjonalnym pakietem 7-osobowym jest prawdziwie luksusowym samochodem:

 • dwa pojedyncze siedzenia w trzecim rzędzie z przygotowaniem do ISOFIX
 • składane skrajne siedzenia drugiego rzędu ułatwiają wsiadanie
 • sześć z siedmiu siedzeń można złożyć tworząc płaską powierzchnię
 • pakiet obejmuje klimatyzację Climatronic z 3-strefową regulacją temperatury

Climatronic Arrow down icon

Dobry klimat na wszystkich miejscach siedzących

Jednemu za ciepło, drugiemu za zimno? Z opcjonalną, 3-strefową regulacją można niezależnie ustawić temperaturę dla kierowcy, przedniego pasażera i osób siedzących z tyłu. Na życzenie można zamówić panel obsługowy klimatyzacji dla pasażerów siedzących na tylnych siedzeniach. Dzięki trybowi pośredniego nawiewu z przodu, świeże powietrze dostarczane jest w sposób niewyczuwalny. A po uruchomieniu spryskiwaczy szyby lub włączeniu biegu wstecznego klimatyzacja przełącza się automatycznie na obieg zamknięty, by zapobiec przenikaniu zapachów do wnętrza. Podsumowując: w Sharanie zawsze panuje dobry klimat.

Elektrycznie rozsuwane drzwi Arrow down icon

Nie będzie Ci potrzebna dodatkowa ręka

Z prawej strony dziecko na ramieniu, w lewej ręce torby z zakupami - rodzice rzadko kiedy mają wolne obie ręce. Dlatego Sharan na życzenie może mieć elektrycznie rozsuwane drzwi:

 • ułatwiają wsiadanie i wysiadanie na ciasnych parkingach
 • przesuwają się z lekkością i cicho się zamykają
 • można je obsługiwać z zewnątrz pilotem w kluczyku lub z wnętrza przyciskiem

Zintegrowany fotelik dziecięcy Arrow down icon

Dzieci podróżują pierwszą klasą

Drugi rząd siedzeń w Sharanie może być wyposażony na życzenie w jeden lub dwa zintegrowane foteliki dziecięce:

 • przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia
 • łatwe do montażu elementy zabezpieczające głowę
 • seryjne przygotowanie do ISOFIX

Funkcja Easy Open Arrow down icon

Łatwe otwieranie. Łatwe zamykanie

Klasyczna sytuacja: stoisz obładowany bagażem przed bagażnikiem i nie masz wolnej ręki, by go otworzyć. Jeżeli masz opcjonalny system Easy Open, możesz otworzyć bagażnik nogą: wystarczy niewielki ruch w okolicy tylnego zderzaka, by pokrywa sama się otworzyła. A gdy chcesz zamknąć bagażnik, wystarczy wcisnąć przycisk na pokrywie.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

zamknij

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy konkretną ofertę, a nasz Doradca odpowie na każde pytanie.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Godziny otwarcia:

Salon:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 14:00


Serwis:
Poniedziałek - piątek 7:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 14:00


Pozostałe działy:

Strzałka w dół

Dział ubezpieczeń:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota nieczynne


Dział likwidacji szkód komunikacyjnych:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota nieczynne

E-mail: cls.tychy@porscheinterauto.pl


Dział samochodów używanych:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota 8:00 - 14:00

Kontakt:

Tel.: +48 32 326 21 99
E-mail: tychy@porscheinterauto.pl


Porsche Inter Auto Polska

logo porsche inter auto polska