arrows

Cena katalogowa

od 91 690

Rabat wyprzedażowy

6 000

Rata netto 1

od 647 zł/mc

Moc silnika

110-200 KM

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym

4.6-6.2 l/100km

Emisja CO2 w cyklu mieszanym

121-128 g/km

Pojemność bagażnika

do 1642 litrów

1. Rata w leasingu dla przedsiębiorców Volkswagen Business Care dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km

Więcej Golfa niż kiedykolwiek wcześniej.
Nowy cyfrowy Golf Variant.

Nowy Golf Variant jest wszechstronny i dynamiczny – dokładnie tak, jak Ty! Na zewnątrz typowy Variant, wewnątrz wszystkie cyfrowe rozwiązania Golfa.

Przestronność wnętrza

interior
 • Bagażnik i Easy Open

  Otwiera drzwi. I więcej możliwości.

  Codzienne życie stawia nas przed wieloma wyzwaniami. Na przykład, jak często stoisz z dzieckiem na ręku przed bagażnikiem samochodu i nie masz wolnej ręki, by go otworzyć? Z opcjonalną funkcją Easy Open wystarczy mały ruch nogą w okolicy zderzaka, by pokrywa bagażnika otworzyła się. Bagażnik ma pojemność nawet 1642 litrów i regulowaną podłogę, a niska krawędź ułatwia wkładanie zakupów. Potem wystarczy wcisnąć przycisk na wewnętrznej stronie pokrywy, by ta automatycznie się zamknęła.

 • Wnętrze i przestronność

  Nowoczesne i bardzo praktyczne.

  Nowy Golf Variant z rozmachem spełnia życzenia zarówno w kwestii ilości miejsca, jak i cyfrowego wyposażenia. Zestaw wskaźników Digital Cockpit pokazuje seryjnie na dużym kolorowym wyświetlaczu (25,4 cm – 10,25 cala) najważniejsze informacje, jak na przykład: prędkościomierz, licznik kilometrów, mapę nawigacji lub ulubioną stację radiową. Dzięki temu będziesz mieć wszystko w zasięgu wzroku. A gdy skierujesz wzrok do tyłu, upewnisz się, że wnętrze z regulowaną tylną kanapą oraz duży bagażnik spełniają w pełni wszystkie Twoje wymagania.

 • Komfort siedzeń

  Poczuj się dobrze i odpocznij

  Siedzenia w nowym Golfie Variancie doskonale dopasowują się do wymaganego przez Ciebie komfortu, na przykład dostępny w standardzie wersji Style, wyjątkowo wygodny fotel kierowcy ergoActive z częściowo elektryczną 14-kierunkową regulacją i podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa z funkcją masażu. Prawy przedni fotel, podobnie jak miejsca siedzące z tyłu, posiada seryjnie uchwyty ISOFIX i top tether dla fotelika skierowanego tyłem do kierunku jazdy. Zatem nawet najmniejsi pasażerowie mogą podróżować wygodnie i bezpiecznie. Dorosłych pasażerów zachwyci duża ilość miejsca nad głową i na nogi. A dzięki trzem miejscom siedzącym z tyłu można zabrać w podróż dodatkową osobę.

 • Panoramiczny unoszony/rozsuwany dach

  Ciesz się widokami

  Wielki rozmiar dla wielkich widoków: opcjonalny panoramiczny rozsuwany/unoszony dach obejmuje całą szerokość dachu z przodu, dzięki czemu nie tylko pozwala patrzeć w niebo, lecz także daje optycznie wrażenie większej przestronności wnętrza. Przyciemniona szyba ogranicza nieprzyjemne oślepianie. Potrzebujesz świeżego powietrza? Wystarczy dotknąć przycisku, a przednia część dachu uniesie się lub przesunie do tyłu.

Cyfrowy komfort

comfort
 • Innovision Cockpit

  Cyfrowa symbioza dla większej funkcjonalności.

  Digital Cockpit Pro w połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacji Discover Pro może zostać rozszerzony do Innovision Cockpit. Oznacza to, że do dyspozycji są dwa wyświetlacze – każdy o przekątnej 25,4 cm (10 cali). Na tak skonfigurowanych wyświetlaczach oprócz klasycznych treści, jak obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów mogą być wyświetlane także inne, szczegółowe dane. Na ekranie głównym można umieścić skróty do ulubionych funkcji, tak jak w smartfonie.

 • Digital Cockpit

  Wszystko co ważne w zasięgu wzroku

  Zestaw wskaźników Digital Cockpit wyświetla seryjnie na kolorowym ekranie o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 25,4 cm (10,25 cala) informacje, które są dla Ciebie ważne. Możesz wybrać na przykład klasyczne wskaźniki, jak obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów, ale możesz zdecydować się także na komunikaty z systemów wspomagających czy połączenie mapy nawigacji i informacji z systemów audio. A wszystko z atrakcyjną grafiką i animacją.

 • Wyświetlacz Head-up

  Nie odrywaj wzroku od drogi

  Największą zaletą opcjonalnego wyświetlacza Head-up w Golfie Variancie jest to, że możesz mieć w zasięgu wzroku najważniejsze informacje i jednocześnie patrzeć na drogę. Przednia szyba staje się powierzchnią projekcyjną, na której wyświetlana jest prędkość, komunikaty z systemów wspomagających lub wskazówki z nawigacji. Obraz jest dobrze czytelny nawet w świetle nadjeżdżających z przeciwka samochodów. A jeżeli nie potrzebujesz wyświetlacza, możesz go w każdej chwili wyłączyć

 • Komfort obsługi + obsługa dotykowa

  Wszystko pod kontrolą – wystarczy dotknąć palcem

  Dotknięcie, stuknięcie, przesuwanie – większość klasycznych przycisków w nowym Golfie Variancie ustąpiła miejsca dotykowym powierzchniom. Standarodwa dla wersji R-Line obszyta skórą kierownica wielofunkcyjna z funkcją dotykową daje się obsługiwać stuknięciem palca i w połączeniu z inteligentnym prowadzeniem po menu daje dostęp do wielu funkcji samochodu.

  Klimatyzację Air Care Climatronic z filtrem alergenów i 3-strefową regulacją temperatury (standard wersji Style i Alltrack)) można również łatwo i intuicyjnie obsługiwać przyciskami i suwakami. Optymalną temperaturę można ustawić nie tylko dla przedniej części kabiny, bowiem dodatkowy panel obsługowy w tylnej części konsoli środkowej pozwala pasażerom siedzącym z tyłu na wybór odpowiedniego ustawienia klimatyzacji.

 • Funkcja obsługi głosowej

  Czeka na Twoje polecenie.

  Z intuicyjną funkcją obsługi głosowej możesz na życzenie obsługiwać głosem radio, telefon, klimatyzację i nawigację w Twoim nowym Golfie Variancie. Wydając polecenie głosowe możesz wybrać stację radiową, wpis z książki adresowej lub numer telefonu. A z opcjonalną obsługą głosową online z pakietu We Connect Plus Twój nowy Golf Variant będzie rozumiał Cię jeszcze lepiej i umożliwi wybranie online ulubionej muzyki lub wprowadzenie celu dla nawigacji. Enter your translation here.

Systemy wspomagające

helpers
 • Car2X

  Potrafi rozpoznać, co mogłoby się zdarzyć

  Seryjna funkcja ostrzegania o zagrożeniach przekazuje kierowcy przydatne informacje, na przykład może ostrzec przed remontowanym odcinkiem drogi lub jadącym na sygnale pojazdem uprzywilejowanym. Komunikacja wykorzystuje technologię Car2X przez WLAN (pWLAN).

  Opcjonalny aktywny tempomat ACC z technologią Car2X* przekazuje kierującemu pojazdem przydatne informacje i w razie konieczności może – w granicach możliwości systemu – aktywnie ingerować w sytuację, na przykład gdy pojawi się korek. Wykorzystuje do tego stałą wymianę danych przez WLAN (pWLAN).

  * Dostępna w późniejszym terminie

 • Travel Assist

  Utrzymuje pas ruchu i dystans do innych.

  Opcjonalny Travel Assist to niezwykle praktyczny asystent, gdyż po wciśnięciu przycisku dba o wysoki komfort prowadzenia samochodu* wspierając kierowcę w monotonnej podróży i męczących sytuacjach na drodze:

  - Szczególnie na autostradach i głównych drogach krajowych Travel Assist może Ci ułatwić utrzymanie pasa ruchu i prędkości oraz odległości od jadącego z przodu pojazdu.

  - W połączeniu z dwusprzęgłową przekładnią DSG będziesz mógł bezstresowo poruszać się w korkach.

  * W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

 • Aktywny tempomat ACC stop & go, z ogranicznikiem prędkości

  Większa odległość, większy komfort.

  Aktywny tempomat ACC stop & go z ogranicznikiem prędkości pomoże utrzymać ustawioną wcześniej prędkość maksymalną* i odległość do jadącego z przodu pojazdu. W połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacyjnym, ACC jest rozszerzony o przewidującą regulację prędkości i funkcję monitorowania zakrętów. Pomoże Ci nie przekraczać dozwolonej prędkości, uwzględniając przy tym obowiązujące zgodnie z przepisami ograniczenia prędkości.** Ponadto na podstawie danych z nawigacji system dopasowuje prędkość jazdy do promienia zakrętów oraz skrzyżowań.**

  *Do prędkości maksymalnej 210 km/h
  ** W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

 • Asystent parkowania Park Assist z czujnikami parkowania

  Parkowanie staje się łatwe.

  Nowy Golf Variant z opcjonalnym asystentem parkowania Park Assist i czujnikami parkowania może nie tylko stwierdzić, czy miejsce parkingowe, obok którego przejeżdżasz, jest wystarczająco duże, lecz również zaparkuje za Ciebie.* Musisz tylko obsługiwać sprzęgło, gaz i hamulec. Resztę zrobi Park Assist.

  - Czujniki poszukują odpowiedniego miejsca parkingowego (przy prędkości maks. 40 km/h).

  - Miejsca parkingowe równoległe do jezdni muszą mieć co najmniej długość samochodu plus 80 cm na manewrowanie, a przy wyjeździe z miejsca parkingowego z przodu i z tyłu musi być co najmniej 25 cm wolnej przestrzeni.

  - Miejsca parkingowe prostopadłe do drogi muszą być szersze od samochodu o co najmniej 35 cm z każdej strony.

  * Proces można w każdej chwili zatrzymać.

 • Asystent zmiany pasa ruchu Side Assist

  Zmiana pasa ruchu wspomagana przez system.

  Asystent zmiany pasa ruchu Side Assist sygnalizuje diodami w lusterkach zewnętrznych obecność innych pojazdów w martwym polu widzenia lub jadących z tyłu w odległości do 50 m.* Jeżeli kierowca włączy kierunkowskaz w celu zmiany pasa ruchu, system wyliczy na podstawie pozycji i prędkości, czy manewr mógłby stworzyć zagrożenie. W przypadku stwierdzenia niebezpieczeństwa diody zaczną migać intensywniej.

  * W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

 • Lane Assist

  Nie zbacza z obranego kursu.

  Monotonne trasy są nużące i przez to mogą być niebezpieczne. Wtedy doskonale sprawdzi się system Lane Assist, który przy prędkości powyżej 60 km/h może rozpoznać, czy samochód w sposób niezamierzony opuszcza pas ruchu* i korygującym ruchem kierownicy zwrócić uwagę kierowcy na sytuację.*

  * W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

Golf Alltrack

alltrack
 • Wygląd zewnętrzny

  Dynamiczny, także poza utwardzonymi drogami.

  Czarna osłona chłodnicy z matową chromowaną listwą i napisem Alltrack od razu sygnalizuje, że z nowym Golfem Alltrackiem możesz rzucić się w wir przygody. Czarne karbowane nakładki poszerzające nadkola w połączeniu ze specjalnymi 17-calowymi obręczami ze stopu metali lekkich Ronda lub opcjonalnymi, 18-calowymi obręczami Mount Vernom podkreślają offroadowe ambicje tego auta. Srebrne relingi dachowe elegancko komponują się z linią dachu i razem z hakiem holowniczym dają swobodę transportowania wszystkiego, co jest potrzebne, by przeżyć prawdziwą przygodę.

 • Wnętrze i przestronność

  Specjalista od outdooru, także indoor.

  Przygody mogłyby trwać bez końca, jeżeli towarzyszy Ci nowy Golf Alltrack. Praktyczna kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą, wygodne siedzenia komfortowe obszyte tkaniną 7-Summits, pedały ze stali nierdzewnej i aplikacje dekoracyjne Nature Cross Brushed na tablicy rozdzielczej i w drzwiach podkreślają sportowy, outroadowy styl. Zestaw wskaźników Digital Cockpit Pro z dużym kolorowym wyświetlaczem (25,4 cm – 10 cali) pokazuje także mapę nawigacji, byś nie zagubił się nawet na bezdrożach.

 • Napęd na cztery koła

  Z napędem na cztery koła możesz więcej.

  Nowy Golf Alltrack bezpiecznie dowiezie Cię do celu, nawet jeżeli leży on poza utwardzonymi drogami, gdyż samochód prawie bez wysiłku pokona piaszczysty, nierówny i trudny teren. Dzięki napędowi na wszystkie koła 4MOTION moc jest odpowiednio do potrzeb przekazywana na cztery koła. Oznacza to, że w ciągu milisekund każde z kół otrzyma tyle mocy, ile jest potrzebne na danym podłożu. W ten sposób minimalizowane jest prawdopodobieństwo buksowania i blokowania się kół, a samochód gwarantuje niezawodną trakcję na prawie każdym podłożu.

Dlaczego warto wybrać
nowego Golfa Varianta?


Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu.

Nowy Golf Variant to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

8 powodów, by wybrać Volkswagena

 • Niskie raty
 • Oszczędne silniki
 • Preferencyjne warunki
  serwisowania
 • Assistance w cenie
 • Do 5 lat ochrony
 • Ubezpieczenie za 3,05%
 • Łatwa i korzystna odsprzedaż
 • Wystarczy wsiąść, by się przekonać!
Porozmawiajmy o Twoim nowym Golfie Variancie!

Już można zamawiać pierwsze sztuki! Zostaw swój numer. Oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń