Baner główny Złap okazję

Wyprzedaż to idealny moment na zakup wymarzonego samochodu.
Sprawdź atrakcyjne rabaty oraz nowoczesne formy finansowania!

SPRAWDŹ
modele dostępne
od ręki!

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, liczba samochodów jest ograniczona!

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

z korzyścią {{ priceFormat.to(calc(offer.price_list,offer.price)) }} zł
{{ offer.dealer_name.replace(/Volkswagen|Volkswagen Osobowe|Osobowe/gi, "") }}
Nr oferty: {{ offer.id }}
Cena
katalogowa:
{{ priceFormat.to((offer.price_list)) }} zł
Rata od:
{{ priceFormat.to((offer.price_month)) }} zł | mies
Cena
promocyjna:
{{ priceFormat.to((offer.price)) }} zł
Zapytaj o ofertę
więcej szczegółów

Przygotowujemy dla Ciebie ofertę!

Nie znalazłeś swojego Volkswagena?
Skontaktuj się z nami a przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie!

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.


Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Prezentowane informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Porsche Inter Auto Polska zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt omyłek.

Przedmiotowy materiał został przekazany przez Porsche Inter Auto Polska sp. z o.o. w związku kampanią marketingową realizowaną we współpracy z Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Administratora danych osobowych). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie: https://www.vw-group.pl/pl/prywatnosc.

We wszelkich sprawach, wątpliwościach lub w razie chęci złożenia wniosku z zakresu przetwarzania danych osobowych, może Pani/Pan skontaktować się bezpośrednio z Volkswagen Group Polska sp. z o.o. lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych: rodo@porscheinterauto.pl