baner
Porsche Tychy
Porsche Tychy

Pakiet przeglądów
dla Twojego
Volkswagena

Poznaj szczegóły

Niezależnie czy czekasz na swojego Volkswagena czy jesteś już jego szczęśliwym posiadaczem, serwisuj go na najkorzystniejszych warunkach. Skorzystaj z promocji na Pakiety przeglądów serwisowych Volkswagen dla nowych i używanych aut.

Wybierając Pakiet Przeglądów Volkswagen zyskujesz możliwość planowania serwisowania samochodu w przyszłości, dzięki przewidywalności i stałości opłat serwisowych oraz gwarancję korzystniejszych kosztów serwisu i ewentualnych napraw.

Kupując Pakiet przeglądów zyskujesz:

mechanic mechanic image mechanic image mechanic image mechanic image mechanic image
Pewność co do kosztów przeglądu Arrow down icon

Odporność portfela na ewentualny wzrost cen, zarówno usług serwisowych jak i oryginalnych części.

Wyższą wartość rynkową auta Arrow down icon

Dysponujesz potwierdzoną historią auta, a Twój samochód zachowuje wyższą wartość rynkową.

Elastyczny sposób płatności Arrow down icon

Zapłać jednorazowo lub w stałych miesięcznych ratach.

Najwyższą jakość usług Arrow down icon

ASO zapewnia najwyższą jakość usług przy wykorzystaniu wyłącznie oryginalnych części.

Czas i bezpieczeństwo Arrow down icon

Możliwość aktywacji pakietu przeglądów serwisowych bez wychodzenia z domu.

Dodatkowe oszczędności Arrow down icon

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz zwiększyć koszty uzyskania przychodu.

Pakiety przeglądów teraz razem z Volkswagen Safe+

Połączenie Pakietu przeglądów i Volkswagen Safe+ to pełne bezpieczeństwo i pewność stałych opłat. Ty zyskujesz spokój eksploatowania swojego Volkswagena bez dodatkowych kosztów, a my zapewniamy Ci najwyżsżą jakość usług. Teraz Pakiety przeglądów są dostępne wyłącznie z Volkswagen Safe+. Wybierz najlepszą ofertę dla siebie i swojego samochodu!

Zapytaj o ofertę


Skorzystaj z promocji na Pakiety przeglądów serwisowych Volkswagen dla nowych i używanych aut. Dowiedz się więcejZawsze chętnie służymy pomocą, dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie tylko odnośnie promocji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza.

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe