Porsche Tychy

Czas na wymianę paska rozrządu
w Twoim Volkswagenie?

Wyjątkowa oferta w Porsche Tychy!

Porsche Tychy

Umów się na serwis!

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Czy wiesz, że po określnym czasie lub przebiegu
(np. 5 lat/150 000km) pasek zębaty rozrządu
musi zostać wymieniony?

Pod pokrywą silnika znajduje się bardzo ważna część, jaką jest pasek
rozrządu. Każdego dnia, napędza on koła zębate z ogromną siłą, obraca się
nawet 4000 razy na minutę i podlega stałemu naprężeniu.

Nadmierne zużycie paska rozrządu może spowodować rozległe szkody
w tym zniszczenie silnika. W związku z tym nie można przekroczyć,
określonego przez producenta, terminu wymiany paska rozrządu!

Umów się na usługę wymiany paska rozrządu wraz z pompą wody,
napinaczem i rolkami prowadzącymi.

touran,jetta,golf

dla modeli Volkswagen Touran,
Jetta, oraz z rodziny Golf
(w wersji 1,6 TDI)

2499 zł netto

tiguan, passat

dla modeli Volkswagen Tiguan
oraz Passat (w wersji 2,0 TDI)

2899 zł netto

Posiadasz inny model Volkswagena?
Wyślij zapytanie, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą z indywidualną ofertą.

Zadzwoń 532 471 577 lub wyślij formularz