baner
Porsche Tychy

Sprawdź układ hamulcowy
Teraz taniej o 20%

Sprawdź
Porsche Tychy

Sprawne hamulce, to podstawa Twojego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa Twoich bliskich. Pomożemy Ci zadbać o sprawność układu hamulcowego.

Wymiana klocków hamulcowych na nowe pozwoli zachować krótszą drogę hamowania oraz stabilny tor jazdy nawet w ekstremalnych sytuacjach (wysoka/niska temperatura, duże obciążenia itp.). Oryginalne części Volkswagen® współpracują z tarczą hamulcową i innymi komponentami układu hamulcowego i zawieszenia: zaciskami, płynem hamulcowym, amortyzatorami.

image1
image2

Oryginalne klocki są odporne na substancje szkodliwe, działanie chemiczne soli do posypywania ulic, płynów hamulcowych, paliw i innych czynników otoczenia, co przekłada się na ich dłuższą żywotność.

Powinieneś wiedzieć, że:

  • obok masy samochodu i prędkości, również jakość części odgrywa decydującą rolę w procesie hamowania,
  • klocki hamulcowe przy hamowaniu z pełną siłą są dociskane do tarcz hamulcowych ze średnią siłą 1000 kg,
  • podczas zjazdu ze wzniesienia klocki hamulcowe muszą wytrzymać temperaturę między ok. 800°C a 1000°C,
  • przy dwukrotnym wzroście prędkości droga hamowania rośnie czterokrotnie,
  • oprócz klocków hamulcowych wymieniane są tarcze hamulcowe - rzadziej, ale warto przy okazji wymiany klocków hamulcowych zapytać o stan tarcz.
image3
image4

Zużyte lub uszkodzone hamulce możemy rozpoznać po:

  • wydłużonej drodze hamowania,
  • drganiach pedału hamulca,
  • odgłosach piszczenia/tarcia - klocki hamulcowe są starte, płyta nośna trze o tarczę hamulcową,
  • przekroczonym minimalnym wymiarze mechanicznego/elektronicznego wskaźnika zużycia.

Regularna wymiana płynu hamulcowego jest bardzo ważna, ponieważ od ilości i jakości tego czynnika zależy prawidłowe funkcjonowanie układu - a to wpływa na Twoje bezpieczeństwo!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty?
Napisz do nas!Zostaw swoje dane - napiszemy do Ciebie,
gdy zostaną opublikowane!

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe