baner
Porsche Tychy

Nowy T-Roc

Porsche Tychy

Nowy T-Roc

Wersje wyposażenia

Life

od 110 290 zł z VAT

Style

od 128 890 zł z VAT

R-Line

od 130 390 zł z VAT

life image
T-roc style image
T-roc r-line image

Wygląd zewnętrzny i wnętrze

dwukolorowe-nadwozie image swiatla image obrecze-kol image obrecze-kol image
Światła Arrow down icon

Jasny sygnał pewności siebie

Od przodu po sam tył T-Roc zachwyca swoim nowym designem świateł. Już z daleka w oczy rzucają się charakterystyczne diodowe światła dzienne i nowoczesne, przyciemnione światła tylne. Opcjonalna iluminacja osłony chłodnicy nadaje wyrazistemu frontowi wyjątkowy charakter. Kolejne atrakcyjne rozwiązania to oświetlenie Ambiente w przedniej części kabiny pasażerskiej oraz projekcja logo z sygnaturą SUV, pojawiająca się na podłożu przy otwieraniu przednich drzwi. Ciemnoczerwone światła tylne, opcjonalnie z dynamicznymi kierunkowskazami wskazującymi wyraźnie kierunek skrętu, uzupełniają nowoczesny wygląd nowego T-Roca.

Fotel ergoActive Arrow down icon

Najlepsze miejsce jest zarezerwowane dla Ciebie jest zarezerwowane dla Ciebie

Zajmij miejsce i delektuj się wygodą opcjonalnego fotela ergoActive, którego ustawienia możesz dostosować do swojej postury odciążając plecy i zapewniając sobie optymalny komfort siedzenia. Od wersji T-Roc Style fotel ergoActive obszyty jest tapicerką Artvelours, posiada elektryczną regulację podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa i funkcję masażu. W takim fotelu nawet droga do pracy stanie się prawdziwą przyjemnością. Siedzenie ergoActive oferuje ponadto:

  • podgrzewane fotele przednie
  • regulacja podparcia pod uda

Kierownica wielofunkcyjna Arrow down icon

Wszystko kręci się wokół Ciebie

Kierownica multifunkcyjna umożliwia nie tylko sterowanie nowym Volkswagenem T-Roc, lecz również radiem, odtwarzaczem, funkcją sterowania głosowego, telefonem i konfiguracją Digital Cockpit. W T-Rocu Life i Style kierownica może być opcjonalnie podgrzewana. A jeżeli wybierzesz T-Roca R-Line, możesz zdecydować się na opcjonalną, podgrzewaną sportową kierownicę multifunkcyjną z dotykowymi przyciskami.

Climatronic z obsługą dotykową Arrow down icon

Reaguje na Ciebie

O przyjemny klimat podróży w nowym T-Rocu dba opcjonalna klimatyzacja Air Care Climatronic. Cyfrowe sterowanie oraz ekran dotykowy sprawiają, że obsługa jest niezwykle intuicyjna, a kokpit wygląda bardzo nowocześnie. Łatwość obsługi podczas jazdy zapewniają funkcjonalne rowki prowadzące. Wystarczy zatem jedno dotknięcie, aby we wnętrzu zapanowała idealna temperatura.

Connectivity i Infotainment

T-Roc cockpit image T-Roc radio image beats image connectivity image
Digital Cockpit Arrow down icon

Najważniejsze przed oczyma: droga

Seryjny Digital Cockpit w nowym T-Rocu prezentuje wszystkie istotne informacje w postaci wyraźnie czytelnych grafik na kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 20,3 cm (8 cali). Kierowca podczas jazdy ma wygodny dostęp z kierownicy multifunkcyjnej do takich funkcji, jak radio/multimedia, telefon czy systemy wspomagające. Opcjonalnie T-Roc może być wyposażony w Digital Cockpit Pro, którego wyświetlacz o przekątnej 26,04 cm (10,25 cala) ma wiele możliwości indywidualnej konfiguracji i może wyświetlać dodatkowe informacje, na przykład mapę nawigacji bezpośrednio za kierownicą.

Radio i nawigacja Arrow down icon

Znajdziesz dobrą drogę i dobrą muzykę

Lubisz słuchać muzyki podczas jazdy? I chciałbyś także w podróży wiedzieć, co słychać na świecie? Nowoczesny system Infotainment należy w T-Rocu do dobrego tonu. Jaki wybierzesz?

System nagłaśniający BeatsAudioTM Arrow down icon

Musisz to usłyszeć i zobaczyć

Lubisz słuchać głośno dobrej muzyki? Z opcjonalnym, 300-watowym systemem nagłaśniającym Beats by Dre będziesz mógł delektować się doskonałą jakością dźwięku także w samochodzie. Sześć dostrojonych do siebie głośników highend zapewnia optymalny odbiór na każdym miejscu siedzącym, a dodatkowy subwoofer zadba, byś głębokie basy nie tylko usłyszał, lecz również poczuł. System nagłaśniający obsługiwany jest z ekranu Infotainment, który już przy wsiadaniu powita Cię znakiem logo Beats by Dre.

Connectivity Arrow down icon

Więcej niż bity i bajty

Rozwiązania Volkswagena z zakresu Connectivity zapewniają więcej komfortu, bezpieczeństwa i rozrywki. Połączenie Twojego T-Roca z internetem i Twoim smartfonem pozwoli Ci wygodniej i spokojniej dojechać do celu.

Technologia i systemy wspomagające

T-Roc iqlight image T-Roc front-assist image tempomat image lane-assist image park-assist image system-ochrony image open image
IQ.LIGHT Arrow down icon

Prawdziwy highlight: inteligentne światła

Nieważne, czy podróżujesz w dzień, nocą, czy w złych warunkach atmosferycznych – reflektory Matrix LED IQ.LIGHT, opcjonalne od wersji T-Roc Style, zapewnią doskonałą widoczność. System Dynamic Light Assist pomaga z wyprzedzeniem doświetlać zakręty na krętych drogach i zapobiega oślepianiu kierowców pojazdów nadjeżdżających z przeciwka, nawet przy włączonych światłach drogowych – pojedyncze segmenty LED włączają i wyłączają się w zależności od sytuacji zapewniając optymalny rozdział strumienia światła. Poprawia to bezpieczeństwo nie tylko Twoje, lecz również innych uczestników ruchu.

Front Assist Arrow down icon

Sekundy grozy? Nie w T-Rocu.

Seryjny asystent hamowania awaryjnego Front Assist z funkcją rozpoznawania pieszych może ostrzec Cię przed grożącą kolizją z pieszym lub innym pojazdem i w przypadku konieczności automatycznie zahamować.

Aktywny tempomat ACC Arrow down icon

Duży ruch na drodze? To nie powód do stresu.

Aktywny tempomat ACC może pomóc utrzymywać ustawioną wcześniej prędkość maksymalną oraz odległość od jadącego z przodu pojazdu. W korku nowy T-Roc może automatycznie zahamować i ruszyć (w przypadku opcjonalnej automatycznej skrzyni biegów DSG). W połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacji, ACC jest rozszerzone o przewidującą regulację prędkości przed ograniczeniami i zakrętami. Dzięki temu nie przekroczysz dozwolonej prędkości, gdyż system uwzględnia dopuszczoną przez przepisy prędkość na danym obszarze lub określone przez znaki drogowe ograniczenia prędkości. Oprócz tego na podstawie danych z nawigacji system może dopasować prędkość do zakrętów, skrzyżowań i rond.

Lane Assist Arrow down icon

T-Roc zawsze trzyma się obranego kursu

Monotonne trasy są nużące i przez to mogą być niebezpieczne. Wtedy doskonale sprawdzi się system Lane Assist, który przy prędkości powyżej 60 km/h może wykryć niezamierzone opuszczanie własnego pasa ruchu. W takiej sytuacji ostrzeże kierowcę korygującym ruchem kierownicy.

Park Assist Arrow down icon

Łatwe parkowanie

Nowy T-Roc z opcjonalnym asystentem parkowania Park Assist nie tylko może stwierdzić, czy miejsce parkingowe, obok którego przejeżdżasz, jest wystarczająco duże, lecz także zaparkuje za Ciebie. Tobie zostaje tylko obsługa sprzęgła, gazu i hamulca. Resztę zrobi asystent parkowania.

  • Czujniki sprawdzają, czy miejsce parkingowe jest odpowiednie (przy prędkości maks. 40 km/h).
  • Miejsce do zaparkowania wzdłuż osi drogi musi mieć co najmniej długość samochodu plus 80 cm na manewrowanie, przy wyjeżdżaniu z miejsca parkingowego przed i za samochodem musi być co najmniej 25 cm wolnej przestrzeni.
  • Miejsca do parkowania poprzecznego muszą mieć co najmniej 35 cm wolnej przestrzeni z każdej strony.

System ochrony pasażerów PreCrash Arrow down icon

Przygotowany na niespodzianki

Dostępny na życzenie system ochrony pasażerów PreCrash może w sytuacjach grożących kolizją podjąć prewencyjne działania w celu ochrony pasażerów:

  • okna i rozsuwany dach zostaną prawie całkowicie zamknięte, by zoptymalizować działanie poduszek powietrznych
  • przednie pasy bezpieczeństwa zostaną naprężone, by unieruchomić kierowcę i pasażera
  • po kolizji lub w trakcie niebezpiecznej sytuacji (np. poślizg) włączą się światła awaryjne.

Easy Open & Close Arrow down icon

Wygodne korzystanie z bagażnika

Znów masz ręce pełne toreb z zakupami? Żaden problem – aby otworzyć i zamknąć bagażnik nowego T-Roca nie potrzebujesz rąk, lecz nogi. Z opcjonalnym pakietem Easy Open & Close system Keyless Access zidentyfikuje kluczyk w Twojej kieszeni i wystarczy mały ruch nogą w okolicy tylnego zderzaka, aby pokrywa automatycznie zamknęła lub otworzyła się. Widzisz? Inteligentne technologie czynią życie codzienne łatwiejszym.

Wypełnij formularz.Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe