Baner T-Cross

Arteon

Moc silnika

150-272 km

Zużycie paliwa

5.0-8.6 l/100 km

Czas ładowania do 80%

minut

Maksymalny zasięg

km

Zasięg w warunkach
zbliżonych do rzeczywistych

km

Zasięg po 30 min.
szybkiego ładowania

km

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

sek.

Maksymalna pojemność bagażnika

litrów

Liczba miejsc

do

Arteon

Wersje wyposażenia

Essence

Elegance

R-Line

Essence image
Elegance image
R-Line image

Stylistyka

Światła tylne z dynamicznymi kierunkowskazami image Elegance i R-Line image Obręcze kół image
Światła tylne z dynamicznymi kierunkowskazami Arrow down icon

Nowoczesna stylistyka świateł

Nowoczesne tylne światła za ciemnoczerwonymi pokrywami podkreślają elegancję Arteona. Szczególnie zwracają uwagę dynamiczne kierunkowskazy, które nie tylko migają, lecz również płynnym ruchem światła wskazują kierunek.

Elegance i R-Line Arrow down icon

Elegancki lub sportowy, ale zawsze premium

Dla tych, którzy chcą jeszcze więcej: wersje wyposażenia Arteona R-Line i Elegance oferują wysoki poziom komfortu, sportowy charakter i doskonały design. Do wyposażenia wersji R-Line i Elegance należą:

  • 18-calowe obręcze ze stopu metali lekkich
  • chromowane listwy na nadwoziu
  • dynamiczne tylne kierunkowskazy
  • siedzenia obszyte kombinacją skóry Vienna i Alcantary

Obręcze kół Arrow down icon

Uzupełniają elegancki wygląd: obręcze kół dla Arteona

Bogata oferta sportowych i eleganckich obręczy ze stopu metali lekkich podkreśla atrakcyjną stylistykę Arteona.

Systemy wspomagajace

Aktywny tempomat ACC image Area View image Lane Assist image Park Assist image Asystent jazdy w korkach i Emergency Assist image Front Assist i ACC image Dynamiczne doświetlanie zakrętów image
Aktywny tempomat ACC Arrow down icon

Utrzymuje odpowiednią odległość i prędkość.

Opcjonalny aktywny tempomat ACC z przewidującą regulacją prędkości działa do prędkości 210 km/h i pomaga utrzymać odpowiednią odległość od jadącego z przodu pojazdu1. ACC może ponadto stwierdzić, czy nie jedziesz zbyt szybko i automatycznie dopasować prędkość 1, na przykład na drogach z ograniczeniem prędkości lub przed zakrętami względnie rondami.

1 W granicach możliwości systemu.

Area View Arrow down icon

Kontrola w każdym kierunku

Wyjazd z miejsca parkingowego w zatłoczonym mieście, manewrowanie poza utwardzonymi drogami, podczepianie przyczepy: jest wiele sytuacji, w których kierowcy przydałaby się dodatkowa para oczu. Albo opcjonalny system Area View. Cztery kamery obserwują otoczenie samochodu i przesyłają jego obraz na ekran systemu Infotainment. W oparciu o obraz ze wszystkich kamer system generuje widok z lotu ptaka i możesz zobaczyć z góry, co się dzieje wokół samochodu. Prawie jak magia, nieprawdaż?

1 W granicach możliwości systemu.

Lane Assist Arrow down icon

Arteon nie zbacza z obranego kursu

Monotonne trasy są nużące, i przez to mogą być niebezpieczne. Wtedy doskonale sprawdzi się asystent utrzymania pasa ruchu Lane Assist, który przy prędkości powyżej 60 km/h może rozpoznać, jeśli samochód w sposób niezamierzony opuści pas ruchu.1 Ostrzeże wtedy kierowcę korygującym ruchem kierownicy. 1

1 W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

Park Assist Arrow down icon

Arteon parkuje samodzielnie.

Arteon z opcjonalnym asystentem parkowania Park Assist nie tylko podpowie Ci, czy miejsce parkingowe jest wystarczająco duże, lecz również zaparkuje za Ciebie. Wystarczy, że będziesz obsługiwał pedał sprzęgła, przyspieszenia i hamulca, a Park Assist zajmie się resztą.

  • Czujniki ultradźwiękowe mierzą wolną przestrzeń na parkowanie (do prędkości maks. 40 km/h)
  • Wystarczy 80 cm miejsca na manewrowanie
  • Proces samodzielnego parkowania można w każdej chwili dezaktywować.

Asystent jazdy w korkach i Emergency Assist Arrow down icon

Korek? Czyli czas na relaks.

Opcjonalny asystent jazdy w korkach dzięki ACC i asystentowi utrzymania pasa ruchu może samodzielnie podążać za jadącym z przodu pojazdem, utrzymując wybrany pas.1 A Ty zamiast się frustrować, możesz się zrelaksować.

Dostępny na życzenie system Emergency Assist zaczyna działać, gdy stwierdzi brak aktywności kierowcy. System spróbuje przywrócić uwagę kierowcy, a gdy to nie przyniesie skutku, w kontrolowany sposób zatrzyma samochód. Może w ten sposób - w granicach możliwości systemu - pomóc uniknąć wypadku.

Emergency Assist został nagrodzony Niemiecką Nagrodą Mobilności 2017, przyznawaną przez inicjatywę „Deutschland – Land der Ideen“ i Federalne Ministerstwo Transportu i Infrastruktury Cyfrowej. 2

  • Oba systemy można zamawiać jako część pakietu systemów wspomagających Plus.

Front Assist i ACC Arrow down icon

Duże natężenie ruchu nie musi być stresujące.

Aktywny tempomat ACC, działający do ustawionej wcześniej prędkości maksymalnej 1, pomaga dostosować prędkość do prędkości jadącego z przodu pojazdu i utrzymuje wybraną przez kierowcę odległość2. W korku Arteon może automatycznie przyhamować i ponownie ruszyć (w przypadku opcjonalnej automatycznej skrzyni biegów DSG).

Seryjny asystent awaryjnego hamowania Front Assist może ostrzec przed zagrożeniem, wspierać przy hamowaniu lub w krytycznej sytuacji nawet automatycznie zahamować2.

1 Do prędkości maksymalnej 210 km/h

2 W granicach możliwości systemu

Dynamiczne doświetlanie zakrętów Arrow down icon

Światła Twojego samochodu oświetlą zakręt, jeszcze zanim wykonasz ruch kierownicą.

O lepszą widoczność i bezpieczeństwo dba funkcja dynamicznego doświetlania zakrętów1. Stożek światła przesuwa się w kierunku zakrętu jeszcze zanim wykonasz ruch kierownicą. Dzięki temu na krętych drogach będziesz lepiej widział i inni też będą Cię lepiej widzieć 1.

1 W granicach możliwości systemu.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

zamknij

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy konkretną ofertę, a nasz Doradca odpowie na każde pytanie.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Godziny otwarcia:

Salon:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 14:00


Serwis:
Poniedziałek - piątek 7:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 14:00


Pozostałe działy:

Strzałka w dół

Dział ubezpieczeń:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota nieczynne


Dział likwidacji szkód komunikacyjnych:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota nieczynne

E-mail: cls.tychy@porscheinterauto.pl


Dział samochodów używanych:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota 8:00 - 14:00

Kontakt:

Tel.: +48 32 326 21 99
E-mail: tychy@porscheinterauto.pl


Porsche Inter Auto Polska

logo porsche inter auto polska