Baner T-Cross

Wszechstronny
Tiguan Allspace

Moc silnika

km

Zużycie paliwa

l/100 km

Czas ładowania do 80%

minut

Maksymalny zasięg

km

Zasięg w warunkach
zbliżonych do rzeczywistych

km

Zasięg po 30 min.
szybkiego ładowania

km

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

sek.

Maksymalna pojemność bagażnika

760 litrów

Liczba miejsc

do 7

Wszechstronny
Tiguan Allspace

Dla pięciu osób. Dla siedmiu osób. Dla Ciebie. Niezależnie od okoliczności i w zależności od potrzeb – Tiguan Allspace zapewni imponującą przestronność połączoną z innowacjami, wpływającymi na komfort twoich podróży.

Wersje wyposażenia

Trendline

Comfortline

Highline

Trendline image
Comfortline image
Highline image

Komfort

Przestronność image Easy Open image DYNAUDIO Excite Surround image Fotel ergoActive image Active Info Display image Wyświetlacz Head-up image
Przestronność Arrow down icon

Zawiezie 7 osób w najpiękniejsze miejsca

Dużo miejsca to nowy luksus? Jeżeli tak, to Tiguan Allspace jest naprawdę luksusowym samochodem. Dzięki opcjonalnemu trzeciemu rzędowi siedzeń może w nim podróżować nawet 7 osób1, a pojemność bagażnika wynosi do 1920 litrów. 2 Zewnętrzne siedzenia drugiego rzędu i trzeci rząd siedzeń można z złożyć jednym ruchem ręki, tworząc miejsce na długie przedmioty, bez konieczności odkładania ich na ziemię.

1 Maksymalny wzrost pasażerów w trzecim rzędzie: 1,60 m

2 Pojemność może różnić się w zależności od wyposażenia i kombinacji silnik-skrzynia biegów

Easy Open Arrow down icon

Łatwe otwieranie. Łatwe zamykanie. I mnóstwo miejsca.

Klasyczna sytuacja: stoisz obładowany bagażem przed bagażnikiem i nie masz wolnej ręki, by go otworzyć. Jeżeli masz opcjonalny system Easy Open, możesz otworzyć bagażnik nogą: wystarczy niewielki ruch w okolicy tylnego zderzaka, by pokrywa sama się otworzyła. A gdy chcesz zamknąć bagażnik, wystarczy wcisnąć przycisk na pokrywie. Nie tylko otwieranie i zamykanie robi wrażenie, lecz również sam bagażnik, który dzięki przemyślanej koncepcji ma pojemność nawet 1920 litrów. 1

1 Pojemność może się różnić w zależności od wyposażenia i kombinacji silnik-skrzynia biegów.

DYNAUDIO Excite Surround Arrow down icon

Brzmi idealnie w każdym miejscu

Potężne basy. Krystalicznie czyste góry. Doskonałe nagłośnienie na wszystkich miejscach siedzących. Z dostępnym na życzenie systemem nagłaśniającym DYNAUDIO Excite Surround duńskiego specjalisty od HiFi każda podróż może być wizytą na sali koncertowej.

 • 8 perfekcyjnie rozmieszczonych i dostrojonych do siebie głośników
 • 1 głośnik centralny
 • 1 subwoofer
 • 16-kanałowy wzmacniacz cyfrowy o mocy całkowitej 400 W

Fotel ergoActive Arrow down icon

Jeżeli Twoje plecy leżą Ci na sercu

Gdy tylko usiądziesz w opcjonalnym fotelu sportowym ergoActive, natychmiast poczujesz się dobrze. Dzięki 14-kierunkowej, elektrycznej regulacji możesz go wygodnie dopasować do swojej sylwetki. Odpowiednie dopasowanie fotela odciąża kręgosłup i gwarantuje maksymalny komfort siedzenia.

 • Zintegrowane ogrzewanie
 • Podparcie odcinka lędźwiowego z funkcją masażu
 • Funkcja pamięci trzech ustawień fotela
 • Wyróżnienie od Aktion Gesunder Rücken e.V 1


1 Źródło: Aktion Gesunder Rücken e.V. https://www.agr-ev.de/de/ratgeber-produkte/produkte/2903-autositze

Active Info Display Arrow down icon

Wyświetlacz dostosowany do potrzeb kierowcy

Chciałbyś widzieć tylko prędkościomierz i licznik kilometrów? A może również inne dane? Albo mapę nawigacji? Albo tytuł piosenki, której właśnie słuchasz? Albo kilka z tych informacji jednocześnie?

Wszystko zależy od Ciebie: używając kierownicy wielofunkcyjnej możesz sam skonfigurować wyświetlacz, jak sobie życzysz.

 • Kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 26 cm (10,25 cala)
 • Możliwość ustawienia konfiguracji - trzy konfiguracje można zapisać w pamięci

Wyświetlacz Head-up Arrow down icon

Wszystko w zasięgu wzroku. I cel przed oczyma.

Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, by opcjonalny wyświetlacz Head-up (HUD) wysunął się z tablicy rozdzielczej i prezentował wszystkie ważne informacje w Twoim bezpośrednim polu widzenia: prędkość, dane nawigacji i znaki drogowe. I to w czytelny sposób, nawet w światłach samochodów jadących z przeciwka. Dzięki niemu będziesz miał wszystkie informacje w zasięgu wzroku, bez konieczności odrywania oczu od drogi.

Systemy wspomagające

Area View image Lane Assist image Dynamic Light Assist image Park Assist image Asystent jazdy w korkach image
Area View Arrow down icon

Widzisz wszystko w każdym kierunku

Wyjazd z miejsca parkingowego w zatłoczonym mieście, manewrowanie poza utwardzonymi drogami, podczepianie przyczepy: jest wiele sytuacji, w których kierowcy przydałaby się dodatkowa para oczu. Albo opcjonalny system Area View. Cztery kamery obserwują otoczenie samochodu i przesyłają jego obraz na ekran systemu Infotainment. W oparciu o obraz ze wszystkich kamer system generuje widok z lotu ptaka i możesz zobaczyć z góry, co się dzieje wokół samochodu. Prawie jak magia, nieprawdaż?

Lane Assist Arrow down icon

Tiguan Allspace nie zbacza z obranego kursu

Monotonne trasy są nużące, i przez to mogą być niebezpieczne. Wtedy doskonale sprawdzi się system Lane Assist, który przy prędkości powyżej 60 km/h może rozpoznać, jeśli samochód w sposób niezamierzony opuści pas ruchu.1) Ostrzeże wtedy kierowcę korygującym ruchem kierownicy. 1) 1) W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

Dynamic Light Assist Arrow down icon

Tiguan Allspace zawsze w dobrym świetle bez oślepiania innych

Strumień światła reflektorów drogowych jest dłuższy, ale może oślepiać innych uczestników ruchu. Częsta zmiana na światła mijania jest uciążliwa, i czasem można zapomnieć zmienić światła, co może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji. Opcjonalna funkcja dynamicznej regulacji świateł drogowych Dynamic Light Assist umożliwia jazdę ze stale włączonymi światłami drogowymi od prędkości 60 km/h, bez oślepiania innych kierowców.1 Kamera rozpoznaje jadące przed Volkswagenem lub nadjeżdżające z przeciwka pojazdy i odpowiednio zmienia rozkład strumienia światła.1 1 W granicach możliwości systemu.

Park Assist Arrow down icon

Łatwe parkowanie

Tiguan Allspace z opcjonalnym asystentem parkowania Park Assist nie tylko podpowie Ci, czy miejsce parkingowe jest wystarczająco duże, lecz również zaparkuje za Ciebie. Wystarczy, że będziesz obsługiwał pedał sprzęgła, przyspieszenia i hamulca, a Park Assist zajmie się resztą.

 • Czujniki ultradźwiękowe mierzą wolną przestrzeń na parkowanie (do prędkości maks. 40 km/h)
 • Wystarczy 80 cm miejsca na manewrowanie
 • Proces samodzielnego parkowania można w każdej chwili dezaktywować.

Asystent jazdy w korkach Arrow down icon

Korek? Czyli czas na relaks.

Opcjonalny asystent jazdy w korkach dzięki ACC i asystentowi utrzymania pasa ruchu może samodzielnie podążać za jadącym z przodu pojazdem, utrzymując wybrany pas.1 A Ty zamiast się frustrować, możesz się zrelaksować.

1 W granicach możliwości systemu.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

zamknij

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy konkretną ofertę, a nasz Doradca odpowie na każde pytanie.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Godziny otwarcia:

Salon:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 14:00


Serwis:
Poniedziałek - piątek 7:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 14:00


Pozostałe działy:

Strzałka w dół

Dział ubezpieczeń:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota nieczynne


Dział likwidacji szkód komunikacyjnych:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota nieczynne

E-mail: cls.tychy@porscheinterauto.pl


Dział samochodów używanych:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota 8:00 - 14:00

Kontakt:

Tel.: +48 32 326 21 99
E-mail: tychy@porscheinterauto.pl


Porsche Inter Auto Polska

logo porsche inter auto polska